Arkadaşlık Doğum Günü Mesajları
18 Ekim 2018 Perşembe
Arkadaşlık Doğum Günü Mesajları
Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler doğum günün kutlu olsun.
Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Nice Yaşlara.
Bugün seni görmesemde bil ki yanındayım , senin gibi bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum, Doğum günün kutlu olsun.
Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin, doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.
Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerin, sensiz bir hayatta kime gerçekten dostum diyebilirim bilmiyorum, iyi ki doğdun nice yaşlara.
Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir yıl boyunca yitirme mutlu yıllar arkadaşım.
Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol nice mutlu yıllara.
Dikkat, bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dikler içermektedir, Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.
Sesim güzel olmadığından sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum, bu yüzden kısa mesaj çekiyorum, hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal, nice mutlu yaşlara.
Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinden en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj.
Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum nice yaşlara.
Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun. Doğum günün kutlu olsun.
Yaşam ve İnsanlar
Doğum günü Mesajları | Dogumgunumesajlari.com